3 paź 2017
Tomasz Buczkowicz podczas występu na 62. OKR

Salon Poezji Teatru Polskiego ma od kilku lat swoje „wydanie specjalne” – to Koncert Laureatów Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Jak co roku najlepsi spośród kilku tysięcy uczestników OKR wystąpią w Teatrze Polskim. Z pewnością będzie to – jak w poprzednich latach, kiedy publiczność dziękowała „stojącą owacją” – prawdziwa uczta dla miłośników sztuki słowa.

Salon będzie okazją do wysłuchania laureatów konkuru poezji śpiewanej, wywiedzionego ze słowa, do obejrzenia fragmentu monodramu i oczywiście wysłuchania recytatorskich interpretacji poezji i prozy. W tym roku na scenie wystąpi między innymi nauczyciel języka polskiego w naszym Liceum, Tomasz Buczkowicz.

Do wysłuchania wystąpień zapraszamy do Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie już w najbliższą niedzielę, 8 października 2017 roku.