26 wrz 2017

Uczniów LOPB nie trzeba motywować do nauki. Ale warto nagradzać najlepszych. Z takiego założenia wyszła Politechnika Białostocka, Organizator Konkursu na najlepszych uczniów Politechniki Białostockiej w roku szkolnym 2017/2018.

Uczniowie LOPB otrzymali szansę wyjechania na wizytę studyjną do Parlamentu Europejskiego w Brukseli. Co muszą zrobić, aby znaleźć się w gronie dwudziestu "najlepszych do potęgi", którzy będą w okresie maj-czerwiec 2018 roku zwiedzić stolicę Unii Europejskiej? Jedynie jak najlepiej wykonywać obowiązki ucznia, czyli... dobrze się uczyć. Zostanie nagrodzonych dziesięcioro uczniów z klas pierwszych i dziesięcioro uczniów z klas drugich. Wszystkim życzymy powodzenia!

Inicjatorami konkursu są JM Rektor Politechniki Białostockiej, prof. dr hab. inż. Lech Dzienis oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego, prof. Barbara Kudrycka, która jest równocześnie Fundatorem nagród w Konkursie.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie:

http://bip.pb.edu.pl/index.php?event=informacja&id=13610