13 Mar 2017

Kółko fotograficzne to świat fotografii, a w praktyce  plenery, eksperymenty, wiedza, doświadczenie i nasze prace, które już zdobywają nagrody. Nie każdy musi zostać fotografem zawodowym, ale porcja wrażliwości artysty fotografa przyda się każdemu na całe życie. Zdobyliśmy, jako grupa nagrodę w konkursie fotograficznym „Mat jak Malowany”, a ostatnio Ola Drozdowska zwyciężyła rekordową ilością polubień w konkursie Spotted Białystok (zdjęciem które jest obok tego artykułu) oraz zdobyła nagrodę w konkursie SOS dla Bezdomnych Kotów. Zapraszamy na nasze zajęcia wszystkie niespokojne dusze, odkryjecie co to abstrakt, czym jest światło w fotografii, jak robić portrety, fotografować ruch i wiele, wiele innych tajemnic. Kółko Fotograficzne powstało dzięki spotkaniu Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej z Młodzieżowym Domem Kultury w Białymstoku przy ul. Warszawskiej 79a. Zajęcia odbywają się u nas w szkole, a prowadzi je Jerzy Lech fotograf po studiach wyższych na Uniwersytecie Warszawskim, dziennikarz – autor ponad 300 artykułów o fotografii w renomowanych miesięcznikach fotograficznych wydawanych w Polsce oraz dydaktyk fotografii. Zajęcia odbywają się w piątki od godziny 14.00 w sali lekcyjnej naszej szkoły. Zapraszamy. Poniższe zdjęcia to kółko fotograficzne na skróty.