Więcej informacji można znaleźć w Polityce Prywatności

Zapamiętaj: Dzień otwarty w LOPB 24 kwietnia

15-04-2018
Dzień otwarty

Już dzisiaj warto zaplanować sobie dzień 24 kwietnia i zarezerwować trochę czasu na odwiedzenie Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Białostockiej. Już trzeci raz zapraszamy uczniów klas gimnazjalnych na dzień otwarty w naszym Liceum.

Liceum Ogólnokształcące Politechniki Białostockiej powstało z myślą o zdolnych i ambitnych uczniach zainteresowanych nauką przedmiotów ścisłych, chcących korzystać z nowoczesnych technologii oraz z doskonale wyposażonej bazy dydaktycznej Politechniki Białostockiej.

Szczegóły wydarzenia znajdują się na stronie internetowej oraz profilu szkoły na Facebooku:

STRONA WYDARZENIA

Mamy zamiar po raz kolejny was pozytywnie zaskoczyć!

Dzień otwarty w LOPB: 24 kwietnia 2018 r., godz 14:00, ul. Wiejska 45A