16 gru 2016

Nasze Liceum brało udział w akcji Szlachetna Paczka. Przygotowaliśmy podarunki rodzinie pani Katarzyny i pana Krzysztofa, którzy wychowują dwójkę chłopców. Udało nam się pozyskać wszystko, czego rodzina potrzebowała. Przygotowaliśmy razem 30 prezentów. Były w nich min. ubrania, obuwie, książki, środki czystości, kosmetyki, przybory szkolne.... , a także łóżko i pralka. Dodatkowo, dzięki wsparciu firmy BENMAR podarowaliśmy rodzinie 25 m2 suchego tynku oraz materiały niezbędne do przeprowadzenia drobnego remontu.

Wszyscy członkowie rodziny bardzo się cieszyli z otrzymanych upominków i po wielokroć wyrażali swoją wdzięczność wszystkim darczyńcom. My również serdecznie dziękujemy wszystkim zaangażowanym w przygotowanie tej paczki: uczniom i pracownikom Liceum, panu Danielowi Puch- kierownikowi Biura ds. Rozwoju Programów Międzynarodowych Politechniki Białostockiej, wszystkim, którzy zdecydowali się zakupić kawałek ciasta podczas naszych kiermaszy oraz oczywiście Firmie BENNMAR.

 Akcja zorganizowana i koordynowana była przez przez Ligę Ochotniczo Pomagających Burków czyli Szkolne Koło Wolontariatu. Zapraszamy do galerii zdjęć.